Tam aklımdan geçen hediyeyi almışsın!

Hediye almanın ve vermenin en güzel tarafı hep sonu olur değil mi?

Çünkü tam o noktaya kadar bir sürü mağaza gezilir. Ne alınacağına tam karar verilemediyse bir sürüsü daha gezilir. Kasa kuyruklarında beklenir.

İnsanın o arada karnı acıkır. Bir sürü tanıdık insana rastlanır.

Herkesin yüzündeki tedirgin ifade yakalanır. Yeni yıl hediye almaya çalışıyoruz da… diye başlayan cümleler… Aslında bu yıl size iyi bir fikrimiz var.

Öncelikle hiç yerinizden kalkmadan size ailedeki herkes için çok tatlı hediye fikirlerimiz olacak. Sonra onları kolayca alabilmeniz için sizi websitemize davet edeceğiz.

Ve seçtiğiniz hediye ve göz kamaştıran hediye paketiyle belki de bu yılın en iyi hediyeleri sizden çıkacak. Merak etmeyin biz bu süreçte hep yanınızda olacağız. Başlayalım mı? 

Zor beğenir diye düşündüklerimiz genelde erkeklerdir. Zor beğenir gibi görünürler çünkü kendileri için çok da hediye seçeğini yoktur.

Klasikleşen hediye fikirlerine yeni bir yaklaşım getirirseniz, biraz da deneysel hediyelerle gelirseniz; onu şaşırabilirsiniz. Hediye de şaşırtmak önemlidir. Sıradan bir şey almayacak kadar yaratıcı, risk alabilecek kadar cesur olduğunuz anlamına gelir.

İşte size birkaç öneri:

Her zaman hediyelere düşkünlüğünü açık açık dile getiren harika kadınlara çok nokta atışı yapabileceğiniz hediye seçenekleri olduğu gibi (mücevher, ayakkabı, çanta) biraz duygulara dokunan fikirler bulmak iyi olabilir.

Küçücük bir hediyeyle tam içinde bulunduğu ruh haline dokunuyorsanız, en iyi hediye sizin demektir.

İşte size birkaç iyi öneri:

Çocukların kendileri birer hediye olduğu için insan onlara hiç beklemeden sürekli hediye almak istiyor değil mi?

Noel Baba’nın ve geyiklerin gerçekliklerini sorgularlarken sevimli sürprizler yapmaktan çekinmeyin.

Nasılsa yeni yıl dediğiniz, onlar için ağaç altındaki hediyeler :